مجتمع صنعتی سیمان تهران میزبان محفل آسمانی ذكر

مجتمع صنعتي سيمان تهران ميزبان محفل آسماني ذكر

محفل انس با قرآن كريم با هدف اشاعه هر چه بيشتر فرهنگ نوراني قرآن كريم و آشنايي كاركنان با مفاهيم متعالي اين كتاب آسماني در مجتمع صنعتي سيمان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت سيمان تهران، در اين مراسم معنوي و با شكوه كه با همت نهادهاي اسلامي شركت سيمان تهران برگزار شد ، رئيس اداره كار ، تعاون و رفاه اجتماعي شهرري ، مدير مجتمع صنعتي سيمان تهران و مديران بخشهاي مختلف شركت سيمان تهران و جمع كثيري از كارگران روزه دار شركت سيمان تهران حضور بهم رساندند.

براساس گزارش فوق ، در اين مراسم كه همزمان با 28 رمضان در محل نمازخانه مجتمع صنعتي سيمان تهران برگزار و توسط گروه خبر شبكه فرهنگ و معارف جمهوري اسلامي ايران جهت پخش از شبكه معارف سيماي جمهوري اسلامي ضبط مي گرديد، قاريان ممتاز بين المللي و برتر كشورمان آياتي از قرآن كريم را تلاوت نموده و شور و اشتياق فراواني را در بين حاضرين پديد آوردند ، همچنين گروه هم خواني و تواشيح اسوه با اجراي برنامه بر معنويت و روحانيت اين محفل انس با قرآن افزودند. اقامه نماز پر فيض جماعت با حضور ميهمانان مراسم و كارگران پر تلاش مجتمع صنعتي سيمان تهران همراه با سفره افطار از ديگر برنامه هاي پاياني اين محفل انس با قرآن بود.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست